wtorek, 19 listopada 2013

Świąteczny stół


Święta to szczególny okres, niecodzienna atmosfera, pełna miłości i harmonii. By nic nie zakłócało radości świąt wszystkie elementy dekoracji powinny ze sobą współgrać, tworząc jedną całość.
Centralnym miejscem skupiającym wszystkich domowników jest oczywiście stół. Zasiadając przy nim nadrabiamy zaległości w rozmowach rodzinnych, nawzajem składamy sobie życzenia, cieszymy się obecnością bliskich, nierzadko jest to jedyny okres kiedy zbiera się cała rodzina.W święta zwykle przy stole spędzamy większość czasu,dlatego dekoracja świątecznego stołu jest niezwykle ważna, pomaga współtworzyć klimat otoczenia. wszystkie dodatki, cała otoczka powinna być równie niecodzienna jak panująca atmosfera, szykowana i elegancka.


Więc koniecznie zaczynamy od pięknego, odświętnego obrusu oczywiście z dodatkiem świec. Jeśli posiadamy niecodzienną zastawę to z pewnością jest to dobra okazja by jej użyć. Potrzebne rady jak prawidłowo nakryć stół i rozłożyć sztućce znajdziecie tutaj.
Na zdjęciach wiele dekoracji stołów, być może podpatrzycie coś dla siebie. Jak już wspominałam, zdjęcia są robione w centrach, więc proszę nie zwracać uwagi na metki za to na pewno przedstawiają wiele różnych koncepcji dekoracji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz